27 Şubat 2017 Pazartesi

Facebook ' ta Hesap Nasıl Silinir ?

Facebook Hesabımı Nasıl Silebilirim ?
Dünyaca ünlü sosyal paylaşım sitesi facebook milyarlarca kullanıcısı olan büyük bir platformdur. Bu platformun kullanıcısı olduğu gibi Facebook hesabı silme işlemi yapmak isteyen kullanıcı sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. Peki facebook hesabı kapatma ve Facebook hesabı silme arasındaki farklar neledir ?
Görsel ve metin paylaşımının en çok tercih edilen adreslerindenbiri olan facebook’ta kullanıcılar en çok facebook hesabı silme yollarını araştırıyor. İşlem çok basit olsa da bilmeyen kullanıcılar için  zor bir islem olabilir. Öncelikle facebook hesabı silme ile Facebook hesabı kapatma arasında bir farklar vardir. Facebook kapatma hesabınızı geçici bir süreliğine kullanımdışı yapıyor. Diğer kullanıcılar için Facebook’ta yokmuşsunuz gibi. Kimse sizi göremiyor ve isminiz çıkmıyor. Ancak facebook kayıtlarında halen bir adınız ve hesabınız vardir. Facebook hesabı silme işlemi ise tamamen kalıcı ve kesindir. Facebook silme işlemi yaptığınız anda tekrar o hesaba ulaşmanız imkansiz hale gelir. 
Facebook hesap kapatma işlemi ile Facebook hesap silme işlemi arasındaki farkı gördüğümüze göre şimdi asıl soru Facebook hesabı silme nasıl yapılır? İşte cevabı: Facebook hesabını silme işlemi için kesin kararinizi verdiyseniz aşağıdaki linke tıklayarak silme işlemini başlatabilirsiniz. İleride tekrar facebook kullanmak istiyorsanız ve bu hesabınızdaki verileriniz önemliyse ayarlar sekmesinden ‘bir kopyasını indir’ butonuna tıklayarak mevcut Facebook hesabınızın kopyasını indirebilirsiniz. Yok komple kurtulmak istiyorum diyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve adımları takip edin. 

facebook hesap silme

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder